Giriş

tanışalım kaynaşalım gibi bir bölüm

HAYIRLI OLSUN UĞURLU OLSUN dediğim gibi böyle bir bölüm açılabilir ben İsmail Aksaraylıyım yeni görgüm sitenizi benim kendimede ait sitem var adını vermiyorum eğer izin verilirse adını veririm güzel olmuş ama açılışta bayağı ağır biliğinize TEKRAR HAYIRLI OLSUN KOLAY GELSİN

Bu konu 1078 kez görüntülendi ve 2 yorum aldı ...
Bu Konuya abone ol…

Konuyu değerlendir: tanışalım kaynaşalım gibi bir bölüm 5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1078 kez incelendi.

tanışalım kaynaşalım gibi bir bölüm

HAYIRLI OLSUN UĞURLU OLSUN
    dediğim gibi böyle bir bölüm açılabilir ben İsmail Aksaraylıyım yeni görgüm sitenizi benim kendimede ait sitem var adını vermiyorum eğer izin verilirse adını veririm
    güzel olmuş ama açılışta bayağı ağır biliğinize
    TEKRAR HAYIRLI OLSUN
    KOLAY GELSİN

Merhaba ilginiz ve öneriniz icin tesekkür ederiz.. Sitemiz suan stabilize olarak gayet normal bir sekilde calismaktadir. Eklenti olarak Loaderi kaldirdim biraz hizlanir..
    Siteniz var ise bana özelden bildiriniz.. Bir kac güne kadar dost siteler bölümü acacagiz.. Icerik olarak eskiye nazaran biraz gerideyiz malumdur sosyal ag siteleri acildiktan sonra forum siteleri eski hitini kaybetmistir. Web Sitemiz 2003 Yilindan bu yana kesintisiz faaldir..
Vbulletin Themes By eTiKeT™ 2013
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.3 kullanılmaktadır.
Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2018